Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы
"№4 ҚАЛАЛЫҚ ЕМХАНАСЫ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

АРНАЙЫ МАМАНДАНДЫРЫЛҒАН КӨМЕК БӨЛІМІ ДӘРІГЕРЛЕРІНІҢ ЖҰМЫС КЕСТЕСІ 2021ж

каб Маман ФИО Дс Сс Ср Бс Ж С
313 Кардиолог ДауоваМансияНаримановна   14-18       9-13
310 Окулист(офтальмолог) ЕрмухамбетДауренСагингалиевич   16.30-19.00   16.30-19.00    
310 Окулист(офтальмолог) Крячко Эдуард Юрьевич 16.00-18.00          
310 Окулист(офтальмолог) АсхаткызыШолпан 8.00-11.00   8.00-11.00   8.00-11.00  
407 Хирург БашеновАмангелдиТлепович 14.00-19.00 14.00-19.00 14.00-19.00 14.00-19.00 14.00-19.00  
407 Хирург РабаевЕсенгельдыБайзуллович 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00 ФГДС 8.00-13.00 ФГДС  
413 Хирург(балалар) БаязоваКарлыгашБахытбековна 8.00-14.00 8.00-14.00 8.00-14.00 8.00-14.00 8.00-14.00  
413 Уролог МауытЕредатСалауатович   17.00-19.00   17.00-19.00    
412 Лор(отоларинголог)ересек Жанаев Нурсултан Алтынбекович   16.00-19.00     16.00-19.00  
412 Лор(отоларинголог)балалар Мулдагалиева Динара Маратовна 16.00-18.00          
418 Эндокринолог КуспановаГалияКенесовна 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00  
110 Травматолог Антазиева Сауле Алдашевна 14.00-19.00 14.00-19.00   14.00-19.00    
  Невропатолог Арыштаева Ирина Александровна     14.30-17.30      
323 Невропатолог Шукеева Гульнар Болатовна 8.00-13.00 8-13 8.00-13.00 8-13 8.00-13.00  
323 Балаларневропатологы УмбетяроваДаригаНасиевна     9.00-12.00   9.00-12.00  
409 Онколог Суханова Анжелика Юрьевна 9.00-13.00 13.00-17.00 9.00-13.00 13.00-17.00 9.00-13.00  
409 Маммолог Суханова Анжелиика Юрьевна   11.00-13.00   11.00-13.00    
318 Пульманолог ТастаеваГульзадаКазбулатовна   9.00-12.00   9.00-12.00    
318 Фтизиатр ТастаеваГульзадаКазбулатовна 9.00-14.00 12.00-17.00 9.00-14.00 12.00-17.00 9.00-14.00  
421 Фтизиопедиатр БаироваГулбаданВагаповна     13.00-17.00   9.00-12.00  
213 Логопед Лагуточкина Валентина Александровна 9.00-12.00   14.00-17.00      
213 Логопед ТюлегеноваГульжамалАдиловна   08.00-11.00 8.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00  
215 Психиатр-нарколог Каримова АйгеримЗулхарнаевна 10-14 10-14 10-14 10-14 10-14  
321 Психиатр-Нарколог ДоскалиеваШинарКаленовна 13.00-17.00 13.00-17.00 13.00-17.00 13.00-17.00 13.00-17.00  
311 УЗДГ РабаеваНурлыгулЖаксыликовна 08.00-12.00   08.00-12.00      
311 УЗИ-ЭХО дет РабаеваНурлыгулЖаксылыковна   15-16   15-16    
311 УЗИ гинек РабаеваНурлыгулЖаксыликовна   16.00-18.00   16.00-18.00    
311 УЗИ КазиеваРозагульКамешевна 13.00-16.00 гинек 8.00-13.00 13.00-16.00 гинек 8.00-13.00 8.00-13.00  
312 Стомотолог СагиноваДанагулСериковна 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00  
411 Спирография Чинарова Жанар Узакбаевна     10.00-12.00   10.00-12.00  

№1 ОТБАСЫ ДЕНСАУЛЫҚ ОРТАЛЫҒЫНЫҢ УЧАСКЕЛІК ДӘРІГЕРЛЕРІНІҢ ЖҰМЫС КЕСТЕСІ

уч каб Дәрігердің А.Т.Ә. Дүйсенбі (1 ауысым) Сейсенбі (2 ауысым) Сәрсенбі (1 ауысым) Бейсенбі (2 ауысым) Жұма (1 ауысым)
ВОП 1 205 ИсмановаУльфатСулеймановна 08-11(ересек) 11-13(балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13(балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13(балалар)
ВОП 2 220 Бактубаева Эльвира Сабитовна 8.30-11(ересек) 11-13(балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 8.30-11(ересек) 11-13(балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 8.30-11(ересек) 11-13(балалар)
ВОП3 221 Загипарова Назгуль Ермековна 08-11(ересек) 11-13(балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13(балалар) 15-17(балалар) 17-20(ересек) 08-11(ересек) 11-13(балалар)
ВОП 4,7 222 Танатарова Гульмира Сналбековна 8.30-11.30 (ересек ) 11.30-13.30(балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 8.30-11.30(ересек) 11.30-13.30(балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 8.30-11.30(ересек) 11.30-13.30(балалар)
ВОП 6,8 204 Танзенова Айжан Аскаровна 08-11(ересек) 11-13(балалар) 15-17 (балалар) 17-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13(балалар) 14-16 (балалар) 16-18 (ересек) 08-11(ересек) 11-13(балалар)
ВОП 34 218 Башанов Азамат Ерболович 08-11(ересек) 11-13(балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13(балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13(балалар)
ВОП 27,30 423 Кайзер Елена Сергеевна 08-12 14-18 08-12 14-18 08-12
ВОП 2,4,7 420 Химиденова Алия Сайпиденовна 14-18 8-12 14-18 8-12 14-18

№2 ОТБАСЫ ДЕНСАУЛЫҚ ОРТАЛЫҒЫНЫҢ УЧАСКЕЛІК ДӘРІГЕРЛЕРІНІҢ ЖҰМЫС КЕСТЕСІ

уч каб Дәрігердің А.Т.Ә. Дүйсенбі (1 ауысым) Сейсенбі (2 ауысым) Сәрсенбі (1 ауысым) Бейсенбі (2 ауысым) Жұма (1 ауысым)
ВОП 5 217 Габдышакиров Нуркен Берикович 14-16(балалар) 16-18(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-18(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 1416(балалар) 16-18(ересек)
ВОП 10 204 Аронова Карагоз Ергеновна 14-16(балалар) 16-18(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-18(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-18(ересек)
ВОП 11, 12 222   14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13(балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар 14-16(балалар) 16-19(ересек)
ВОП9, 22 218 Болатканова Канипа Асылбековна 15-17(балалар) 17-20(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек)
ВОП31 221 Асхаткызы Шолпан 13-15(балалар) 15-18(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 13-15(балалар) 15-18(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 13-15(балалар) 15-18(ересек)
ВОП 32 220 Нуркенова Инкар Кайыржановна 14-15(балалар) 15-17(ересек) 08-11(ересек) 11-12(балалар) 14-15(балалар) 15-17(ересек) 8-11(ересек) 11-12 (балалар) 14-15(балалар) 15-17(ересек)
ВОП 26 420 Химиденова Алия Сайпиденовна 14-18 08-12 14-18 08-12 14-18

№3 ОТБАСЫ ДЕНСАУЛЫҚ ОРТАЛЫҒЫНЫҢ УЧАСКЕЛІК ДӘРІГЕРЛЕРІНІҢ ЖҰМЫС КЕСТЕСІ

уч каб Дәрігердің А.Т.Ә Дүйсенбі (1 ауысым) Сейсенбі (2 ауысым) Сәрсенбі (1 ауысым) Бейсенбі (2 ауысым) Жұма (1 ауысым)
ВОП 13 4 Миликеева Раида Аскаровна 8.30-12.00 8.30-12.00 8.30-12.00 8.30-12.00 8.30-12.00
ВОП 14 3 Мырзабаева Раушангуль Жардемовна 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек)
ВОП 15 2 Абдырахманова Асель Кайратовна 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек)
ВОП 16 2 Хайруллина Багдагуль Ерболатовна 08.30-11.30(ересек) 11.30-13.30 (балалар) 13.30-15.30(балалар) 15.30-18.30(ересек) 08.30-11.30(ересек) 11.30-13.30 (балалар) 13.30-15.30(балалар) 15.30-18.30(ересек) 08.30-11.30(ересек) 11.30-13.30 (балалар)
ВОП 35 3 Хайруллина Багдагуль Ерболатовна          

№4 ОТБАСЫ ДЕНСАУЛЫҚ ОРТАЛЫҒЫНЫҢ УЧАСКЕЛІК ДӘРІГЕРЛЕРІНІҢ ЖҰМЫС КЕСТЕСІ

уч каб Дәрігердің А.Т.Ә Дүйсенбі (1 ауысым) Сейсенбі (2 ауысым) Сәрсенбі (1 ауысым) Бейсенбі (2 ауысым) Жұма (1 ауысым)
ВОП 17 3 Хабилова Диана Оразгалиевна 8-13 8-13 8-13 8-13 8-13
ВОП 18 4 Нуркенова Инкар Кайржановна 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек)
ВОП 19 2 Ибраева Токжан Курманбаевна 08.30-11.30(ересек) 11.30-13.30 (балалар) 13-15(балалар) 15-18(ересек) 08.30-11.30(ересек) 11.30-13.30 (балалар) 13-15(балалар) 15-18(ересек) 08.30-11.30(ересек) 11.30-13.30 (балалар)
ВОП 20 2 Ибраева Токжан Курманбаевна 08.30-11.30(ересек) 11.30-13.30 (балалар) 13-15(балалар) 15-18(ересек) 08.30-11.30(ересек) 11.30-13.30 (балалар) 13-15(балалар) 15-18(ересек) 08.30-11.30(ересек) 11.30-13.30 (балалар)
ВОП 21 4 Нуркенова Инкар Кайржановна 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек) 08-11(ересек) 11-13 (балалар) 14-16(балалар) 16-19(ересек)

"МИЧУРИН ДА" УЧАСКЕЛІК ДӘРІГЕРЛЕРІНІҢ ЖҰМЫС КЕСТЕСІ

уч Дәрігердің А.Т.Ә Дүйсенбі (1 ауысым) Сейсенбі (2 ауысым) Сәрсенбі (1 ауысым) Бейсенбі (2 ауысым) Жұма (1 ауысым)
23 Байгеджинова Айнур Ерсаиновна 8:00-10:00(ересек) 10:00-12:00(балалар) 09:00-11:00(ересек) 11:00-13:00(балалар) 13:00-15:00(балалар 15:00-17:00(ересек) 8:00-10:00(ересек) 10:00-12:00(балалар) 9:00-11:00(ересек) 11:00-13:00(балалар)
24 Назарова Венера Махсотовна 9:00-11:00(ересек) 11:00-13:00(балалар) 9:00-11:00 (ересек) 11:00-13:00(балалар) 10:00-11:00 (ересек) 11:00-13:00 (балалар) 9:00-11:00 (ересек) 11:00-13:00 (балалар) 10:00-11:00 (ересек) 11:00-13:00(балалар)
25,33 Тастанова Гульжанат Болатовна 14:00-16:00(балалар) 16:00-18:00 (ересек) 8:00 -10:00(ересек) 10:00-12:00(балалар) 9:00 -11:00(ересек) 11:00-13:00 (балалар) 14:00-16:00(ересек) 16:00-18:00(балалар) 8:00 - 10:00(ересек) 10:00 -12:00(балалар)
28,29 Амангалиева Гульдана Алтаевна(педиатр 8:00-12:00 12:00-8:00 12:00-8:00 12:00-8:00 12:00-8:00

Маңызды телефондар

Пациенттерге қолдау көрсету қызметініңмеңгерушісі
Айшева Светлана Естигалиевна
+7 (7112) 527934
Жедел көмек көрсету бөлімі
+7 (7112) 528057
Емдеуге жатқызу бюросы
+7 (7112) 527934
Тіркеу бөлімі
+7 (7112) 918056
Ситуациялық орталық
+7 (7112) 528077, 528252, +7 708 767 2190

Байланыс ақпараты

Мекенжайы:
Қ.Мусин көшесі, 62. 090004, Орал қаласы, Батыс Қазақстан облысы, Қазақстан
Почта
poliklinika477@med.mail.kz
Телефон
+7 (7112) 527933, 528033